Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Останній американський банк відмовився фінансування нафто та газодобування в Арктиці

Останній американський банк відмовився фінансування нафто та газодобування в Арктиці

Услід за Goldman Sachs, Morgan Stanley, Chase, Wells Fargo і Citi, від цього відмовився і Bank of America

Останній американський банк відмовився фінансування нафто та газодобування в Арктиці
фото www.flickr.com/photos/jeepersmedia/13754773173

Фінансовий конгломерат Bank of America, останнім з американських банків, заявив, що не фінансуватиме проєкти буріння нафтових і газових свердловин в Арктиці. Як повідомляє Bloomberg, банк зіткнувся з протидією з боку екологів.

Захисники навколишнього середовища розкритикували Bank of America за його позицію. Раніше в цьому місяці екологічна організація Sierra Club виділив кредитора як «єдиний великий банк США, який не виключає фінансування руйнування арктичного притулку» після того, як його п'ять найбільших конкурентів оновили свою політику в цьому році. Раніше цього року про аналогічну політику оголосили Goldman Sachs, Morgan Stanley, Chase, Wells Fargo і Citi.

Bank of America заявив, що прагне позиціювати себе як лідера в області екологічних, соціальних та управлінських питань у фінансовій індустрії шляхом андерайтингу зелених облігацій, скорочення викидів вуглецю і підтримки глобальних кліматичних ініціатив. Його мета – досягти нульових викидів до 2050 року.

Бен Кушинг, старший представник кампанії Sierra Club, сказав, що політика банків ставить під сумнів майбутні проєкти в Арктиці.

«Тепер, коли всі великі американські банки недвозначно заявили, що вони не будуть фінансувати цю руйнівну діяльність, має бути ясніше, ніж будь-коли, що будь-яка нафтова компанія, яка розглядає можливість участі в необачному продажу адміністрацією Трампа прав на буріння, повинна триматися якомога далі», – сказав він в заяві.

Заява Bank of America була зроблена через кілька днів після того, як адміністрація Трампа почала продаж прав на буріння нафтових свердловин в Арктичному національному заповіднику дикої природи в американському штаті Аляска.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті