Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Hyundai представила власну платформу для виробництва електромобілів

Hyundai представила власну платформу для виробництва електромобілів

Платформа оснащена батареєю, яку можна зарядити на 80% за 18 хвилин

Hyundai представила власну платформу для виробництва електромобілів
фото https://rg.ru

У середу південнокорейський автовиробник Hyundai представив свою модельну платформу для виробництва електромобілів E-GMP. На її основі компанія збирається до 2025 року випустити 23 моделі електромобілів під брендами Hyundai та Kia, передає Коммерсант.

Перші електромобілі, створені на основі цієї платформи, мают бути випущені вже наступного року. Також до 2025 року компанія планує продати 1 млн електромобілів по всьому світу.

Розроблена Hyundai платформа оснащена батареєю, яку можна зарядити на 80% за 18 хвилин, а однієї зарядки повинно вистачати на 500 км шляху.

Платформа являє собою структурний каркас автомобіля з деякими заданими параметрами і великою кількістю характеристик, що змінюються під конкретну модель. Можуть бути змінені вид шасі, відстань між колесами, розмір батареї та інші параметри, так що на основі однієї платформи можна створювати найрізноманітніші автомобілі – седани, позашляховики і т. д.

Власні модульні платформи для створення електромобілів вже представили багато автовиробників, в тому числі Volkswagen і General Motors, а в жовтні про створення своєї подібної платформи оголосив китайський виробник комплектуючих для електроніки Foxconn.

Раніше повідомлялося, що Hyundai почне виробництво цілої лінійки літаючих таксі.

Також, за даними ЗМІ, Hyundai запланував створити самостійний бренд електромобілів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті