Представник Росії в ООН назвав війну на Донбасі «політичним конфліктом» між РФ та Україною

Представник Росії в ООН назвав війну на Донбасі «політичним конфліктом» між РФ та Україною

Прозвучала пропозиція провести референдум щодо статусу так званих «ЛНР» і «ДНР»

Представник Росії в ООН назвав війну на Донбасі 	«політичним конфліктом» між РФ та Україною
Фото: mil.gov.ua

Представник Російської Федерації в ООН Василь Небензя визнав, що війна на Донбасі – це не внутрішній конфлікт в Україні, а політичний конфлікт між РФ та Україною. Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці Української делегації в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі.

Як повідомляється, Небензя зробив таку заяву під час PR-акції, яку вчора провела РФ під виглядом неформального засідання Ради безпеки ООН у форматі Арріа з залученням бойовиків.

«І найбільш цікаве, і навіть сенсаційне – Небензя заявив про конфлікт на Донбасі: it is not a domestic conflict in Ukraine, it is a political conflict between Russia and Ukraine (це не внутрішній конфлікт в Україні, це – політичний конфлікт між РФ та Україною)», – йдеться в повідомленні.

«Вчорашній «захід», який влаштували представники РФ, намагаючись використати Раду безпеки ООН для легітимізації представників заборонених в Україні терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР», виявився подією, яка викликає серйозну стурбованість станом російської дипломатії», – наголошується в повідомленні.

Під час цієї зустрічі прозвучала пропозиція провести на окупованій РФ частині ОРДЛО «референдум щодо статусу цих територій з дотриманням всіх міжнародних вимог».

Нагадаємо, трьох бойовиків «ДНР» оголосили в міжнародний розшук.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті