Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Google купила компанію з аналізу даних Actifio

Google купила компанію з аналізу даних Actifio

Умови угоди не розголошуються

Google купила компанію з аналізу даних Actifio
фото www.flickr.com/photos/sfoskett/27727693471

Google оголосила про придбання Actifio, фірми з управління даними, яка допомагає компаніям краще підготуватися до випадку порушення безпеки або іншої потреби в аварійному відновленні. Як повідомляє TechCrunch, умови угоди не розголошуються.

Видання зазначає, що у 2014 році компанія була оцінена в понад $1 млрд. Тоді вона заявляла про підготовку до IPO, яке в майбутньому так і не відбулось. За оцінками PitchBook, у 2018 році Actifio оцінювалася в $1,3 млрд, але на початку цього року вона виросла приблизно на 60% від своєї нещодавньої оцінки.

Google описує стартап як «лідера в області резервного копіювання та аварійного відновлення», який надає віртуальні копії даних, якими можна управляти і оновлювати для зберігання, тестування і багато чого іншого. Той факт, що він охоплює дані в декількох середовищах, включаючи SAP HANA, Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL та MySQL, віртуальні машини (ВМ) в VMware, Hyper-V, фізичні сервери і, звичайно, Google Compute Engine, означає що це також дає Google сильну можливість працювати з компаніями в гібридних і мультивендорних середовищах, а не тільки з магазинами, які працюють виключно з Google.

«Ми знаємо, що у клієнтів є багато варіантів, коли мова йде про хмарні рішення, включаючи резервне копіювання і відновлення після збою, і придбання Actifio допоможе нам краще обслуговувати підприємства при розгортанні критично важливих для бізнесу робочих навантажень і управління ними, в тому числі в гібридних сценаріях, – зазначив Бред Колдер, віцепрезидент з інженерних питань компанії. – Ми також прагнемо підтримувати нашу технологію архівування та екосистему партнерських каналів, надаючи клієнтам різні варіанти, щоб вони могли вибрати рішення, яке найбільше відповідає їхнім потребам».

Нещодавно придбана компанія приєднається до Google Cloud.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті