Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
США подали в суд на Facebook за дискримінацію американських робітників

США подали в суд на Facebook за дискримінацію американських робітників

Замість того, щоб наймати американців, техногігант брав на високооплачувані посади іноземців з тимчасовими візами

США подали в суд на Facebook за дискримінацію американських робітників
фото www.flickr.com/photos/djchuang/9217201075

Адміністрація Дональда Трампа стверджує, що Facebook дискримінує американських робітників, призначаючи на тисячі посад іноземців з тимчасовими візами H-1B.

В Мін’юсті заявили, що компанія «відмовилася наймати або розглядати кандидатури кваліфікованих і доступних робочих з США на більш ніж 2600 робочих місць» і замість цього зберегла робочі місця – із середньою зарплатою в $156 000 – для неамериканських громадян». Позов стосується запропонованих посад в період з січня 2018 року по вересень 2019 року.

Згідно з позовом, Facebook «направляв» вакансії власникам віз напряму, уникаючи реклами на своєму вебсайті, приймаючи тільки фізично відправлені заявки на деякі повідомлення або взагалі відмовляючись розглядати американських робітників.

Як повідомляє WSJ, судовий процес відображає тиск, який президент Трамп здійснював на гігантів соціальних мереж, навіть в останні дні своєї роботи на посаді. Позов був поданий всього через два дні після того, як федеральний суддя США заблокував зміни правил, запропоновані Трампом, які ускладнили процес отримання віз для кваліфікованих робітників.

Facebook повідомив, що співпрацює з Міністерством юстиції.

«Хоча ми оскаржуємо твердження, що містяться в скарзі, ми не можемо надавати подальші коментарі щодо незавершеного судового розгляду», – йдеться в заяві компанії.

Нагадаємо:  1 грудня платіжна блокчейн-система Libra Association, провідним розробником і учасником якої є соцмережа Facebook, оголосила про зміну своєї назви на Diem

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті