Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Мінські поліклініки припинили надання планової медичної допомоги

Мінські поліклініки припинили надання планової медичної допомоги

Талони, планові огляди та аналізи скасовані. Поліклініки працюватимуть в режимі надання екстреної допомоги

Мінські поліклініки припинили надання планової медичної допомоги
фото pixabay.com

З 4 грудня мінські поліклініки призупинили надання планової медичної допомоги. Про це заявила представник Мінміськвиконкому Жанна Казаченок, передають білоруські ЗМІ.

За її словами, рішення про це було прийнято через складну епідситуацію, яка склалася в Білорусі, і згідно з наказом Мінміськвиконкому № 632 «Про припинення надання планової медичної допомоги в міських поліклініках» від 3 грудня 2020 року. Влада пояснює, що це дозволить ефективніше надавати медичну допомогу як самим зараженим COVID-19, так і пацієнтам, які з ними контактували.

Відсьогодні пацієнт зможе викликати лікаря додому до 18:00. Талони, планові огляди та аналізи скасовані. Тимчасово скорочено відвідування жіночих консультацій для вагітних, оскільки тепер будуть індивідуально враховуватися фактори ризику по материнським і перинатальним ускладненням. В онлайн-форматі була організована і школа з ведення вагітності та пологів.

При цьому екстрену травматолого-хірургічну допомогу будуть як і раніше надавати в поліклініках. Також в рамках повної трудової зайнятості через підйом захворюваності COVID-19 тимчасово в поліклініки направили студентів Білоруського державного медичного університету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті