Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Палата представників Конгресу США схвалила резолюцію на підтримку політв'язнів у Криму

Палата представників Конгресу США схвалила резолюцію на підтримку політв'язнів у Криму

Це питання підніматиметься на переговорах

Палата представників Конгресу США схвалила резолюцію на підтримку політв'язнів у Криму
фото DR

Палата представників Конгресу США підтримала резолюцію, якою, в тому числі, засудила практику незаконного позбавлення волі за політичними мотивами Росією в окупованому українському Криму, передає «Крим.Реалії «.

«Список російських політв'язнів, складений правозахисним центром «Меморіал», включає журналістів, активістів громадянського суспільства, правозахисників, учасників мирних організацій і громадян України з незаконно анексованого Криму.

Палата представників засуджує практику позбавлення волі за політичними мотивами Росією, яка порушує міжнародні зобов'язання країни в сфері прав людини і верховенства закону, і висловлює свою солідарність з усіма, хто незаконно позбавлений волі Російською Федерацією», – йдеться в резолюції Палати представників.

Крім того, даним документом всіх представників США закликають піднімати тему політв'язнів на переговорах із Росією, а також – застосовувати «акт Магнітського» або інші санкційні закони по відношенню до тих, хто відповідальний за позбавлення волі людей за політичними мотивами в Росії і окупованому нею Криму.

Після голосування міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав ОБСЄ і місію ООН з прав людини посилити моніторинг у Криму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті