Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Поліція Філіппін битиме палицями порушників соціальної дистанції

Поліція Філіппін битиме палицями порушників соціальної дистанції

Цей захід допоможе «побороти впертих», вважає влада

Поліція Філіппін битиме палицями порушників соціальної дистанції
фото www.flickr.com/photos/iloasiapacific/49886028232

Філіппінська поліція пригрозила бити людей, які порушують протоколи соціального дистанціювання, оскільки країна Південно-Східної Азії бореться з поширенням коронавірусу у святковий сезон.

Як повідомляє Reuters, Філіппіни відзначають один з найдовших різдвяних сезонів у світі, який починається ще у вересні, і, попри пандемію і застереження влади, натовпи людей збираються в величезних торговельних центрах.

Генерал поліції Сезар Бінаг, командувач оперативною групою по коронавірусу, заявив на пресконференції, що поліція і солдати будуть патрулювати громадські місця в столиці Манілі, осередку розповсюдження COVID-19, несучи з собою 1-метрові палиці з ротанга для вимірювання дистанції. Ті ж палиці застосовуватимуться і для покарання.

«Їх можна використовувати, щоб побороти впертих, – сказав Бінаг, додавши, що «патрулі соціального дистанціювання» будуть зосереджені на областях з високою відвідуваністю, таких як транспортні вузли і громадські ринки.

Видання зазначає, що цей план, ймовірно, викличе подив у правозахисників, які критикують мілітаристський підхід уряду до пандемії.

За даними поліції, з березня влада затримала, попередила і покарала близько 700 000 осіб за порушення таких заходів, як фізичне дистанціювання і носіння масок.

В середині березня президент Родріго Дутерте ввів один з найбільш суворих і тривалих локдаунів щодо COVID-19, зупинивши економіку. Обмеження були частково зняті в червні, щоб дозволити відкрити більше число підприємств.

На свята уряд заборонив різдвяні вечірки, сімейні зустрічі і спів гімнів поза домом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті