Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Tesla вперше випустила звіт про расовий і гендерний склад свого персоналу

Tesla вперше випустила звіт про расовий і гендерний склад свого персоналу

Афроамериканці становлять лише 10% від усіх співробітників компанії

Tesla вперше випустила звіт про расовий і гендерний склад свого персоналу
фото Tesla

Компанія Tesla, виробник електромобілів, опублікувала свій перший звіт про расовий і гендерний склад команди своїх співробітників, передає Голос Америки.

Згідно зі звітом, опублікованим в п'ятницю, афроамериканці становлять лише 4% серед топ-менеджерів, і тільки 10% серед всього персоналу компанії в США. У 2020 році серед нових співробітників Tesla виявилося 12% чорношкірих американців, 10% співробітників афроамериканського походження отримали підвищення по службі.

«Ми знаємо, що ці цифри не відображають тієї великої кількості талановитих афроамериканців і темношкірих людей, яке є в США на всіх рівнях – від шкільних випускників до професіоналів», – йдеться в звіті компанії.

Tesla заявила про початок набору співробітників серед випускників історично афроамериканських коледжів і університетів, щоб збільшити частку темношкірих співробітників компанії.

Жінки займають 17% керівних посад і складають 21% від всієї робочої сили Tesla. У 2020 році жінки становили 25% нових співробітників, найнятих компанією, і 23% співробітниць компанії були підвищені по службі.

Чоловіки переважають у компанії, штаб-квартира якої знаходиться в Пало-Альто, на півночі Каліфорнії – вони становлять 89% всіх співробітників Tesla, 83% серед топ-менеджерів – чоловіки.

75% співробітників, найнятих у 2020 році, виявилися чоловіками, вони ж отримали 77% просувань по службі.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск попередив своїх співробітників, що акції Tesla можуть обвалитися, як суфле від удару кувалдою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті