Новим гендиректором «Інтерпайпу» став Артем Поляков

Новим гендиректором «Інтерпайпу» став Артем Поляков

Попередній гендиректор очолить Раду директорів компанії

Новим гендиректором «Інтерпайпу» став Артем Поляков
фото: «Інтерпайп»

Генеральним директором української промислової компанії «Інтерпайп» був призначений Артем Поляков. Він приступить до виконання обов'язків 1 січня 2021 року. Фаді Храйбе, який очолював «Інтерпайп» з 2016 року, очолить Раду директорів компанії. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Під керівництвом Фаді Храйбе «Інтерпайп» провів трансформацію своєї операційної моделі, істотно посилив позиції на експортних ринках, вийшов в нові сегменти виробництва і продажів преміальної продукції. Також компанія здійснила реструктуризацію боргових зобов'язань, зміцнивши своє фінансове становище.

Артем Поляков займав позицію генерального директора ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг», а також був віцепрезидентом групи ArcelorMittal. Крім того, він працював в Lafarge Group та «Нафтотранссервіс».

Навесні Поляков обіймав посаду генерального директора керуючої компанії «Дело», одного з найбільших приватних транспортно-логістичних холдингів Росії.

Нагадаємо: антимонопольний комітет оштрафував «Інтерпайп» Пінчука і ще три компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло