З 1 січня 2021 року пайова участь буде скасована

З 1 січня 2021 року пайова участь буде скасована

Її скасували у 2019, проте, окремі правки до закону про зміну бюджетного кодексу могли її повернути

З 1 січня 2021 року пайова участь буде скасована
Ілюстративне зображення
фото: Уніан

З 1 січня 2021 року пайова участь буде скасована. Про це повідомила народна депутатка Олена Шуляк на своїй сторінці у фейсбуці.

«У 2019-му Рада скасувала пайову участь. На 2020 залишили перехідний період. У 2021-му це рішення мало б запрацювати. Та зараз її хочуть повернути. Навіщо? Очевидно, комусь не хочеться реального розвитку інфраструктури, тільки на папері... Ну а як ще пояснити правки до 4100 про зміни до бюджетного кодексу? Виходить, наче в українському прислів’ї: говорили-балакали, сіли й заплакали...», – заявила депутатка.

Офісні центри, готелі, магазини – 10%, житло – 4%. Якщо будуєш – заплати від кошторисної вартості. Чи на таку...

Опубліковано Olena Shuliak Вівторок, 15 грудня 2020 р.

Також Шуляк зазначила, що «пайовий внесок став не джерелом поповнення місцевих бюджетів, а джерелом корупції у будівництві»

Нагадаємо: ВР ухвалила зміни до Бюджетного кодексу. Очікується, що реалізація цього документа, зокрема, врегулює бюджетні відносини з урахуванням адміністративно-територіальної реформи, забезпечить зменшення очікуваного пікового навантаження на державний бюджет, забезпечить надання підтримки державою малому бізнесу, врегулює залучення коштів ЄКР для покриття тимчасових касових розривів загального фонду державного бюджету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті