Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Влада США зобов'язала Amazon, Facebook та інші компанії розповісти про методи збору інформації

Влада США зобов'язала Amazon, Facebook та інші компанії розповісти про методи збору інформації

У компаній є 45 днів на надання відповіді

Влада США зобов'язала Amazon, Facebook та інші компанії розповісти про методи збору інформації
фото DR

Федеральна торгова комісія США (FTC) видала розпорядження для Amazon, Facebook, Twitter та інших компаній відзвітувати про методи збору та обробки персональних даних користувачів, передає vc.ru. з посиланням на CNBC.

Перед владою США відзвітують Amazon, ByteDance, Discord, Facebook, Reddit, Snap, Twitter, WhatsApp і YouTube. У компаній буде 45 днів на надання відповіді з моменту отримання розпорядження.

Регулятора також цікавить інформація, як компанії визначають, яку рекламу показувати користувачам, як вимірюють залученість користувачів і чи впливають їх методи на дітей і підлітків.

Згідно із заявою, комісія хоче зрозуміти, як компанії впливають на те, що користувачі чують і бачать, з ким вони розмовляють і якою інформацією вони діляться, пише CNBC.

Discord заявив, що месенджер не вказує рекламу, тому він не заробляє ні на ній, ні на продажу даних користувачів, а Twitter висловив готовність до співпраці, повідомляє видання. Інші компанії не надали коментарі.

Нагадаємо, Федеральна торгова комісія США вимагає в суді від Facebook продати Instagram і WhatsApp, а в майбутньому запитувати схвалення таких угод. Компанія відповіла, що регулятор раніше вже схвалив ці угоди і тоді не виявив ніяких ризиків для конкуренції.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США та 11 штатів подали до суду на Google.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті