Мінфін залучив рекордні кошти на фінансування держбюджету

Мінфін залучив рекордні кошти на фінансування держбюджету

До державного бюджету було залучено 42,1 млрд гривень

Мінфін залучив рекордні кошти на фінансування держбюджету
фото Shutterstock

Міністерство фінансів України здійснило рекордне залучення коштів на аукціонах ОВДП на фінансування державного бюджету. Про це відомство повідомило на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні на аукціонах ОВДП Міністерство фінансів запропонувало інвесторам сім випусків цінних паперів в національній валюті і два – в іноземних валютах, йдеться в повідомленні.

Зазначається, що термін обігу пропонованих державних облігацій в гривні – 3 місяці, 6 місяців, 7 місяців, 1 рік, 1,5 роки, 3 роки та 5 років, в доларах США – 1 рік і в євро – 1 рік.

📍Мінфін здійснив рекордне залучення коштів на аукціонах #ОВДП на фінансування державного бюджету! 📌Сьогодні на...

Опубліковано Міністерство фінансів України Вівторок, 15 грудня 2020 р.

Від розміщення державних цінних паперів у національній валюті до державного бюджету було залучено 42,1 млрд гривень, підкреслили в міністерстві.

 Середньозважена дохідність 3-місячних ОВДП склала 10,0%, 6-місячних – 10,5%, 7-місячних – 10,75%, 1-річних – 11,56%, 1,5-річних – 11,7%, 3-річних – 11,98%, в той час як 5-річних – 12,18%.

В свою чергу, від розміщення номінованих в іноземній валюті ОВДП було залучено $266 млн та 56,7 млн євро.

Середньозважена ставка дохідності за ОВДП в доларах США склала 3,8%, а в євро – 2,5%. За підсумками аукціонів до державного бюджету залучено в еквіваленті 51 440 млн грн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло