Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
Данія зацікавлена у співпраці з Україною у сфері кораблебудування

Данія зацікавлена у співпраці з Україною у сфері кораблебудування

Посол зазначив, що Україна і Данія є близькими партнерами

Данія зацікавлена у співпраці з Україною у сфері кораблебудування
Фото: фейсбук-сторінка Олега Уруського

Віцепрем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський і посол Данії Оле Егберг Міккельсен обговорили реформування оборонної промисловості в Україні, а також співробітництво між країнами. Про це Уруський написав на свої сторінці у фейсбуці.

Зі свого боку посол Данії в Україні висловив готовність до розвитку співпраці між країнами. Посол також зазначив, що Україна і Данія є близькими партнерами.

«Водночас посол зазначив, що Данія готова надати допомогу Україні в процесі реформування промисловості й розвивати співробітництво між країнами за різними напрямами, зокрема у сфері кораблебудування. Зараз є цікаві пропозиції, які вимагають належної уваги», – написав Уруський.

Як повідомлялося раніше, ВР прийняла закон №1182-1-д «Про внутрішній водний транспорт», який визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності водного транспорту. За очікуваннями міністра інфраструктури Владислава Криклія, новий закон дасть змогу збільшити вантажопотік до 30 млн тонн на рік з економічним ефектом для держави в 13-16 млрд грн щорічно. Очікується, що частину вантажів перенаправлять з автодоріг на річку, що дасть можливість розвантажити дороги та зменшити витрати на їх ремонт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті