До Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам приєдналися вкладники харківських ЖК

До Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам приєдналися вкладники харківських ЖК

Вони є вкладниками житлових комплексів «Новий дім на Ньютона» та «Ковчег»

До Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам приєдналися вкладники харківських ЖК
14-поверховий недобуд, розташований за адресою: вул. Ньютона, 115
фото: stroyobzor.ua

До Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва приєдналися вкладники житлових комплексів «Новий дім на Ньютона» та «Ковчег», розташованих у місті Харкові. Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ (МВС).

Під час наради, яку через пандемію проводили в онлайн-форматі, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що на сьогодні в розпалі переговори з потенційним забудовником, який готовий взяти на себе зобов'язання перед вкладниками АКБ «Аркада».

Народний депутат Дмитро Ісаєнко зазначив, що у п'ятницю відбулася зустріч у Київській міській адміністрації з ошуканими вкладниками АКБ «Аркада».

«Під час зустрічі керівництво будівельної компанії Stolitsa Group висловило готовність допомогти у завершені вищезгаданого будівництва, але за умови всебічного сприяння з боку Київської міської ради та держави. Столична влада вже готова взяти на себе певні зобов’язання», – зазначив Ісаєнко.

Заступник керівника будівельної компанії Stolitsa Group Владислава Молчанова зазначила, що компанія вже підготувала список побажань і вимог до влади, які необхідно втілити в життя, щоб розв'язувати проблеми недобудов.

Як повідомлялося, МВС разом із КМДА розробляє спрощену систему введення в експлуатацію будинків, які були залишені забудовниками.

Нагадаємо: об'єкти «Аркади» може добудувати Stolitsa Group. Компанія представила інвесторам план розв'язання проблеми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло