Об'єкти «Аркади» може добудувати Stolitsa Group
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Об'єкти «Аркади» може добудувати Stolitsa Group

Компанія представила інвесторам план розв'язання проблеми

Об'єкти «Аркади» може добудувати Stolitsa Group
фото: facebook.com/evrika.aktiv

18 грудня відбулась робоча зустріч представників всіх ініціативних груп комплексів, які мав збудувати банк «Аркада» із ймовірним забудовником – компанією SG Stolitsa Group щодо вирішення ситуації з комплексами ЖК «Еврика», ЖК «Патріотика», ЖК «Патріотика на Озерах». Нарада пройшла за участі представників КМДА. Про це повідомляється на сторінці «Эврика Актив» у фейсбуці.

«Компанія Stolitsa Group має намір зайти на добудову житлових комплексів, будівництво яких було свідомо припинено власником банку «Аркада», – заявила засновниця будівельної компанії Stolitsa Group Владислава Молчанова.

За результатами зустрічі Владислава Молчанова підтвердила готовність добудовувати будинки без доплат за умови, що з боку держави, міста, інших важливих і необхідних сторін («ДТЕК», ДАБІ, тощо) будуть надані гарантії та взяті зобов’язання в реалізації всіх кроків з дорожньої карти.

Також важливим питанням є зобов’язання міста щодо проведення мереж до території «Патріотики на озерах» та для прокладання дороги по вулиці Колекторній, продовження вулиці Григоренко вздовж та паралельно всієї території «Патріотики на озерах».

Представники Stolitsa Group заявили, що прибутку від забудови 5 земельних ділянок на Осокорках-Центральних достатньо для покриття необхідного дефіциту бюджету для добудови ЖК «Еврика» та «Патріотика».

Для старту будівельних робіт на всіх ЖК буде задіяно власний капітал забудовника. При цьому, не виключена участь інших фінансових партнерів. Окремо буде розглядатись питання отримання довгострокового кредиту у розмірі до 1 млрд під низьку відсоткову ставку.

Крім цього, планується розробити новий проєкт «Патріотики на озерах» під іншою назвою та брендом. Старт продажу будинків оновленого проєкту «Патріотики на озерах» розпочнеться після його узгодження та зведених декількох поверхів, тобто, не з котловану. 10% коштів з продажу метрів оновленого проєкту буде направлятись на покриття необхідного дефіциту для добудови ЖК «Еврика» та «Патріотика».

Не виключається ущільнення проєктів «Патріотика» та «Еврика».

За попередніми прогнозами, термін завершення будівельних робіт на «Евриці» та «Патріотиці» може складати 2-3 роки.

Охорона об’єктів може бути передана новому забудовнику одразу після підписання соціального договору про відповідальність сторін, що має статись до кінця цього року.

Нагадаємо: на добудову об'єктів «Аркади» потрібно близько 7 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло