Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Байден може ввести санкції проти РФ через кібератаку Sunburst – Reuters

Байден може ввести санкції проти РФ через кібератаку Sunburst – Reuters

Команда обраного президента також розглядає варіант кібератак на російські інфраструктури у відповідь

Байден може ввести санкції проти РФ через кібератаку Sunburst – Reuters
фото www.flickr.com/photos/joncutrer/48834860863

Команда обраного президента США Джо Байдена розгляне кілька варіантів покарання Росії за її роль у безпрецедентній хакерській атаці на американські урядові агентства і компанії після його вступу на посаду. Як повідомляє Reuters, команда Байдена розглядає декілька варіантів: від нових фінансових санкцій до кібератаки у відповідь.

Джерела агентства розповіли, що відповідь має бути досить сильною, щоб обернутися високими економічними, фінансовими або технологічними витратами для злочинців, але при цьому необхідно уникнути ескалації конфлікту між двома ядерними супротивниками часів холодної війни. Вони також прогнозують, що Вашингтон посилить стратегію своєї кібербезпеки.

Наразі обговорення між радниками Байдена носять теоретичний характер, оскільки для введення обмежень новому президенту потрібно більше даних про деталі і масштабах атаки, які розвідувальні служби зможуть надати його команді лише після інавгурації 20 січня.

«Вони будуть притягнуті до відповідальності, – сказав Байден в інтерв'ю CBS, коли його запитали про те, як він буде боротися з атакою, проведеною Росією. Він пообіцяв накласти «фінансові наслідки» як на «фізичних осіб, так і на юридичних осіб».

Нагадаємо: американська влада заявила, що найбільша в історії США кібератака Sunburst, яку виявили минулого тижня, становить серйозну небезпеку для держави, ключової інфраструктури та приватного сектору країни. Хакери розкрили комп'ютерні мережі багатьох організацій по всьому світу, в тому числі казначейства, міністерства торгівлі і міністерства національної безпеки США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті