Глава BioNTech переконаний, що вакцина буде ефективною і проти нового штаму коронавірусу

Глава BioNTech переконаний, що вакцина буде ефективною і проти нового штаму коронавірусу

Білки «британського штаму» на 99% такі ж самі, як в інших. В компанії наполягають на необхідності додаткових досліджень

Глава BioNTech переконаний, що вакцина буде ефективною і проти нового штаму коронавірусу
фото www.flickr.com/photos/30478819@N08/50714709747

Німецька фармкомпанія BioNTech впевнена, що її вакцина від COVID-19 буде ефективною проти нового штаму коронавірусу, виявленого нещодавно у Великобританії. Як повідомляє Bloomberg, очільник компанії Угур Сахін додав, що для повної впевненості необхідні подальші дослідження.

Він пояснив, що, білки «британського штаму» на 99% такі ж, як і в інших штамів, і тому BioNTech має «наукову впевненість» в тому, що його вакцина буде ефективною.

«Але ми дізнаємося це тільки в тому випадку, якщо експеримент буде проведений, і нам знадобиться близько двох тижнів, щоб отримати дані, – сказав він. – Імовірність того, що наша вакцина подіє є відносно високою».

За словами Угура, якщо вакцину потрібно буде скорегувати для нового варіанту, компанія зможе зробити це приблизно за 6 тижнів, хоча регулюючим органам, можливо, доведеться затвердити оновлену версію, перш ніж її можна буде використовувати.

Вакцина BioNTech, розроблена спільно з американською фармацевтичною компанією Pfizer, дозволена для використання в більш ніж 45 країнах, включаючи Великобританію та США.

Нагадаємо: 14 грудня у Великій Британії зафіксували новий штам коронавірусу і повідомили про понад тисячу випадків зараження у 60 регіонах.

Десятки країн світу у неділю, 20 грудня, вирішили заборонити на різні терміни авіасполучення з Великою Британією через випадки захворювання на новий штам коронавірусу на острові, серед яких Нідерланди, Бельгія, Австрія, Канада, Італія, Франція та інші.

Україна поки що закривати авіасполучення з Британією не збирається.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло