Зеленський створив раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва

Зеленський створив раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва

Вона займатиметься проблемами ФОПів

Зеленський створив раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва
фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський створив консультативно-дорадчу раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва. Про це повідомляється на сайті голови держави.

Головою ради призначено заступницю керівника Офісу Президента (ОП) Свириденко Юлію.
Основними завданнями ради є:

  • формування та реалізації державної політики щодо забезпечення додержання гарантій права на підприємництво суб'єктів малого підприємництва;
  • внесення на розгляд Президентові України пропозицій про можливі шляхи, механізми та способи розв'язання проблемних питань розвитку малого підприємництва, у тому числі мікропідприємництва;
  • розгляд законопроєктів з питань сталості та розвитку підприємництва, напрацювання пропозицій щодо удосконалення законодавства України щодо провадження діяльності суб'єктами малого підприємництва, у тому числі суб'єктами мікропідприємництва;
  • сприяння налагодженню ефективної взаємодії держави з суб'єктами малого підприємництва.

Вже відбулося перше засідання ради. Керівник ОП Андрій Єрмак закликав учасників максимально швидко організувати роботу органу та в короткі строки опрацювати пропозиції й підготувати рішення щодо розв'язання проблемних питань малого підприємництва. Ці пропозиції будуть передані для розгляду Національній раді реформ при Президентові України.

«Давайте працювати швидко, конкретно й ефективно… Настав час, коли треба зібрати всіх разом, почути всіх і напрацювати державницьке рішення, щоб люди в пандемію та непрості часи відчували, що влада ними опікується», – зазначив Єрмак.

Андрій Єрмак наголосив, що має бути побудований ефективний діалог з підприємцями для виправлення помилок і напрацювання конструктивних рішень.

«Тут немає ніякої політики – лише побудова сильної економіки. Без мікро- та малого бізнесу це неможливо зробити… Є запит суспільства, щоб була справедливість для всіх», – зазначив він.

Заступник голови Виконавчого комітету реформ Олександр Ольшанський зауважив:

«Хочемо почути пропозиції, у першу чергу від ФОПівських організацій, які уособлюють мале та мікропідприємництво в Україні. Ми хочемо послухати, що їх не влаштовує в існуючій системі».

Раніше повідомлялося, що до цього дорадчого органу увійдуть представники мікробізнесу з кожного регіону, представники спілок та об'єднань підприємців малого та середнього бізнесу, незалежні експерти, представники уряду та Офісу президента України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло