Захворіло у світі
117,164,167
Померло у світі
2,600,504
Вилікувалось у світі
66,375,679
Захворіло в Україні
1,410,061
Померло в Україні
27,204
Вилікувалось в Україні
1,199,229
Мінцифри запустила першу платформу про українську IT-екосистему

Мінцифри запустила першу платформу про українську IT-екосистему

Повністю заповнити портал обіцяють до квітня 2021 року

Мінцифри запустила першу платформу про українську IT-екосистему
фото: techecosystem.gov.ua/dashboard

Міністерство цифрової трансформації запустило онлайн-платформу про українську IT-екосистему 360 Tech Ecosystem Overview. Технологічним партнером ініціативи виступив хмарний оператор GigaCloud. Про це у своєму повідомив міністр цифрової трансформації  Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

На сайті повідомляється, що інформація на порталі включає дані про поточний розвиток ІТ-компаній, інформацію про засновників та осіб на керівних посадах, класифікацію компаній по індустріях, інвестицій та фінансування, злиття та поглинання, новини компаній і тенденції в галузі.

В рамках реалізації цього проєкту GigaCloud надав технічні ресурси для розміщення онлайн-платформи. Ще одним технічним партнером проєкту виступила компанія Sannacode.

«Бізнес і держустанови вже усвідомлюють, що для їхньої ефективної роботи потрібна не просто автоматизація, а побудова повноцінної цифрової платформи. Диджиталізація не є альтернативою звичного способу життя, а єдиним шляхом удосконалення як для бізнесу, так і для держави. І чим швидше ці процеси почнуть впроваджуватися в життя – тим ефективніше вдасться Україні впоратися з нинішньою кризою », – відзначили в компанії.

Платформа створена за ініціативи Мінцифри, Інтернет-асоціації України та Ukrainian Bridge. У рамках проєкту були об'єднані вже наявні бази від USF, DOU, LIFT99, We_Challenge, Center42, UNIT.City та інші.

«Задача проєкту – зібрати найповнішу базу команд та продуктів, що створюються українцями, і дати більше прозорості та промоції Україні як сучасній та креативній країні», – зазначив представник ІнАУ та співавтор проєкту 360 Tech Ecosystem Overview Олександр Яценко.

Платформа буде постійно оновлюватись та наповнюватись новими проєктами. Повністю заповнити портал обіцяють до квітня 2021 року.

Нагадаємо: кращими IT-роботодавцями року стали Genesis, Innovecs, Terrasoft та Codemotion.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті