Samsung і корейські оператори створять АІ-платформу для попередження про ризики, пов’язані з COVID-19

Samsung і корейські оператори створять АІ-платформу для попередження про ризики, пов’язані з COVID-19

Будуть задіяні моделі штучного інтелекту, які будуть аналізувати великі обсяги даних

Samsung і корейські оператори створять АІ-платформу для попередження про ризики, пов’язані з COVID-19
фото Shutterstock

Samsung Electronics спільно з найбільшим мобільним оператором країни SK Telecom і власником популярного в Кореї месенджера Kakao Talk розробить платформу на базі штучного інтелекту для попередження користувачів про ризики, пов'язані з коронавірусом, передає DailyComm.

У спільному прес-релізі компаній повідомляється, що Samsung, SK Telecom і Kakao вже сформували спільну групу для досліджень і розробок, а саму платформу буде представлено на початку 2021 року.

Зараз у Кореї працює державна служба оповіщення за допомогою текстових повідомлень, яка інформує населення про підтверджені випадки захворювання на коронавірус. У новій платформі передбачається задіяти моделі штучного інтелекту, які будуть аналізувати великі обсяги даних і прораховувати потенційні ризики, а також пропонувати користувачам більш безпечні альтернативні маршрути пересування. За даними агентства Yonhap, також передбачена голосова функція відповідей на питання, пов'язані з COVID-19.

«АІ-платформа збирає великі обсяги даних про пішохідні потоки, дані про надзвичайні ситуації та інформацію з соцмереж, після чого прораховує рівень ризику в розбивці по регіонах. Також користувачі на своїх смартфонах зможуть налаштувати послугу оповіщення про ризики, яка буде враховувати збережену в пристроях інформацію про позначені в календарі заходи, заброньовані рейси і готелі», – розповів про принцип роботи спільної АІ-платформи представник SK Telecom.

Компанії оприлюднять інформацію про основні функції та технології своєї платформи, а також нададуть до неї доступ розробникам і дослідницьким організаціям. Передбачається, що до спільного проекту зможуть приєднатися й інші компанії, що дозволить в подальшому заснувати на його базі міжнародний АІ-альянс.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті