Рашкован розповів, як проходять зустрічі в межах місії МВФ в Україні

Рашкован розповів, як проходять зустрічі в межах місії МВФ в Україні

Місія, що почалась 21 грудня пропрацювала 3 дні і триватиме вже після закінчення новорічних свят

Рашкован розповів, як проходять зустрічі в межах місії МВФ в Україні
фото foter.com

Заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован розповів, що хід переговорів в межах місії МВФ є конфіденційною інформацією, однак зазначив, що всі заплановані зустрічі, як на вищому рівні, так і на експертному рівні, були проведені і пройшли добре.

«Беручи до уваги прийдешні свята, місія почалася в понеділок, 21 грудня, пропрацювала 3 дні до 23 грудня і триватиме вже після закінчення новорічних свят. В середньому місія йде повних 10-12 робочих днів (тобто трохи більше 2 календарних тижнів). Однак, дистанційний характер місії, а також різниця в часі у 7 годин між Вашингтоном і Києвом залишає на кожен день всього 4-5 годин роботи замість 8-10 робочих годин в Києві під час звичайної місії. Так що не виключаю, що ця місія може бути трохи довше», – написав він у Facebook.

Як відомо, 9 червня МВФ затвердив програму stand-by на 18 місяців на загальну суму в $5 млрд, дозволивши спрямувати кошти на підтримку бюджетних витрат під час пандемії.

21 грудня місія МВФ розпочала свою роботу в Україні для перегляду угоди співпраці stand-by.

Нагадаємо: перший заступник голови Національного банку Катерина Рожкова під час презентації звіту про фінансову стабільність заявила, що Національний банк (НБУ) зі свого боку виконав усі поставлені завдання, які були необхідні для отримання кредиту від Міжнародного валютного фонду (МВФ). 

Як повідомлялось, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна може отримати черговий транш від МВФ в лютому-березні 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті