Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
«Київстар» отримав статус Microsoft Gold Certified Partner

«Київстар» отримав статус Microsoft Gold Certified Partner

Працівники склали іспит на чотири додаткові компетенції

«Київстар» отримав статус Microsoft Gold Certified Partner
Фото: pixabay.com

Оператор мобільного зв'язку «Київстар» отримав статус Microsoft Gold Certified Partner за програмою партнерства Microsoft за чотирма компетенціями. Про це повідомила компанія на своєму сайті.

Згідно з пресрелізом, щоб отримати статус Microsoft Gold Certified Partner, фахівці з розвитку та впровадження хмарних сервісів «Київстару» склали іспити, пройшли сертифікацію і підтвердили такі компетенції: Cloud Productivity, Data Platform, Small and Midmarket Cloud Solutions, Windows and Devices.

Статус Microsoft Gold Certified Partner надає мобільному оператору доступ до інноваційних матеріалів Microsoft, до інформації про розробки, рішення та продукти, програми навчання, а також доступ до технічної та консалтингової підтримки, наголошує компанія.

Акціонером «Київстару» є міжнародна група VEON (раніше – VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

«Київстар» за дев'ять місяців цього року збільшив виручку на 11,4% – до 18,64 млрд грн, а EBITDA – на 17,6%, до 12,53 млрд грн.

Також «Київстар» став лідером ринку фіксованого інтернету України за кількістю підключених абонентів. Компанія охоплює 16% всього В2С-ринку України

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті