МАУ відклала відновлення рейсів в Баку

МАУ відклала відновлення рейсів в Баку

Причина – рішення влади Азербайджану

МАУ відклала відновлення рейсів в Баку
фото www.flickr.com/photos/28568192@N06/16701746657

Авіаперевізник «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) на місяць перенесла перезапуск прямих регулярних рейсів Київ-Баку через рішення влади Азербайджану. Про це повідомляє галузеве видання avianews.com.

25 грудня вони продовжили обмеження на виконання міжнародних регулярних рейсів в Азербайджан до 31 січня 2021 року. Це зафіксовано в повідомленні для льотного складу NOTAM A0169 / 20.

«Відновлення регулярних міжнародних рейсів в Азербайджан можливо тільки після дозволу уряду країни з урахуванням епідеміологічної ситуації», – йдеться в NOTAM.

МАУ повинна була зробити перший рейс в Азербайджан після багатомісячної перерви 30 грудня 2020 року, однак скасувала всі перельоти до 28 січня 2021 року.

Найближчий доступний рейс з Києва в Баку в системі бронювання значиться 31 січня 2021 року – в день, коли припинить діяти нинішні обмеження на міжнародні польоти в Азербайджан.

Перед бронюванням авіаквитків пасажирам слід враховувати можливість подальших продовжень обмежень, а отже і перенесення відновлення прямих рейсів Київ-Баку.

Нагадаємо: раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що авіаційна галузь України, яка опинилася у складному становищі внаслідок пандемії коронавірусу, впала втричі у порівнянні з минулим роком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті