НБУ запланував проінспектувати 43 банки в 2021 році

НБУ запланував проінспектувати 43 банки в 2021 році

Також Нацбанк запланував проведення інспекційних перевірок у 32 небанківських фінансових установах

НБУ запланував проінспектувати 43 банки в 2021 році
фото Shutterstock

Національний банк України у 2021 році запланував проведення інспекційних перевірок у 43 банках, частка яких становить 87% активів банківської системи.

Як повідомляє пресслужбаНБУ, план проведення інспекційних перевірок банків на 2021 рік було складено на підставі ризик-орієнтованого підходу. 

У  I кварталі перевірки відбудуться в 7 банках: «Український капітал», ЄПБ, Банк 3/4, ПУМБ, АП Банк, Асвіо Банк, Оксі Банк.

У II кварталі перевірять 12 банків Укрексімбанк, Райффайзен Банк Аваль, Альфа-Банк, «Південний», ТАСкомбанк, Ощадбанк, Банк інвестицій та заощаджень, МІБ, банк Січ, Піреус Банк, Полтава-банк, Альтбанк.

У ІІІ кварталі перевірять 14 банків: ПриватБанк, ОТП Банк, Креді Агріколь Банк, банк Восток, МТБ Банк, А-Банк, Індустріалбанк, банк Кліринговий дім, банк Конкорд, Кристалбанк, Комінвестбанк, Альпарі Банк, Юнекс Банк і Банк Фамільний.

У IV кварталі перевірять 10 банків: Укрсиббанк, Мегабанк, банк Альянс, ПІБ, КІБ, Мотор-Банк, Айбокс Банк, Акордбанк, Укргазбанк, Укрбудінвестбанк.

Також у 2021 році Національний банк України запланував проведення інспекційних перевірок у 32 небанківських фінансових установах.

Перевірки буде проведено в 15 страхових компаніях, 11 кредитних спілках, 5 фінансових компаніях та 1 лізингодавця. Загалом, інспекційними перевірками вдасться охопити установи, на які припадає 23% активів страхового ринку, 33% сегменту кредитних спілок та близько 20% фінансових компаній і лізингодавців.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло