Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
В Британії стартувала вакцинація препаратом компанії AstraZeneca

В Британії стартувала вакцинація препаратом компанії AstraZeneca

Великобританія стала першою країною, яка випустила в обіг цю вакцину

В Британії стартувала вакцинація препаратом компанії AstraZeneca
фото www.flickr.com/photos/foto_db/50746721826

Великобританія сьогодні, 4 січня, розпочала використання вакцини AstraZeneca і Оксфордського університету, що стало ще одним кроком у боротьбі з пандемією коронавірусу. Як повідомляє CNBC, свій укол першим отримав 82-річний Браян Пінкер.

Великобританія стала першою країною, яка випустила в обіг цю вакцину. Минулого місяця вона стала першою країною, яка використала вакцину Pfizer-BioNTech. За урядовим даними, більше мільйона осіб у Великобританії вже були вакциновані вакциною Pfizer. В країні відкрито понад 730 пунктів вакцинації, на цьому тижні відкриваються ще сотні.

Вакцина Oxford-AstraZeneca є дешевшою за альтернативи. Крім того, її можна зберігати, транспортувати та використовувати при нормальних умовах охолодження (від 2 до 8 градусів Цельсія) протягом як мінімум шести місяців.

Як і у випадку з вакциною Pfizer, щеплення Oxford-AstraZeneca буде спочатку проводитись серед пріоритетних груп, включаючи жителів і персонал будинків для літніх людей, людей у віці старше 80 років і медичних працівників, а потім – для решти населення.

Міністр охорони здоров'я Великобританії Метт Хенкок сказав, що «це поворотний момент в боротьбі з цим жахливим вірусом, і я сподіваюся, що він вселить нову надію, що кінець цієї пандемії вже близький».

Минулого тижня експерти Лондонської школи гігієни і тропічної медицини дійшли висновку, що Великобританія повинна вакцинувати два мільйони людей в тиждень, щоб уникнути третьої хвилі коронавірусу.

Нагадаємо: 14 грудня у Великій Британії зафіксували новий штам коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті