Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Foxconn інвестує $200 млн в китайський стартап з виробництва електрокарів Byton

Foxconn інвестує $200 млн в китайський стартап з виробництва електрокарів Byton

Тайванська технологічна компанія прагне диверсифікувати свою діяльність, покладаючись на автопром

Foxconn інвестує $200 млн в китайський стартап з виробництва електрокарів Byton
фото www.flickr.com/photos/jagdavey/48758876353

Foxconn Technology Group веде переговори про інвестування в китайський стартап Byton, який займається розробкою електрокарів. Як повідомляє Bloomberg, рішення Foxconn показує, які ставки тайванський постачальник Apple робить на автопром.

Джерела розповіли, що компанія планує інвестувати в Byton близько $200 млн. За їх словами, обидві компанії мають намір почати масове виробництво електромобіля Byton M-Byte до І кварталу 2022 року.

Якщо угода буде завершена, це стане свого роду порятунком для Byton, яка відчуває серйозні труднощі з реалізацією своєї першої електричної моделі після презентації прототипу M-Byte кілька років тому.

Інше джерело повідомило, що тайванська Foxconn також веде переговори й з іншими китайськими виробниками електромобілів про можливу співпрацю.

Як повідомлялось, на початку 2020 року підрозділ Foxconn Hon Hai Precision Industry Co. оголосила про свої плани зі створення спільного підприємства з Fiat Chrysler Automobiles NV для розробки і виробництва електромобілів в Китаї, хоча компанія заявила, що не братиме участі у збірці автомобілів.

У жовтні тайванська компанія представила своє перше шасі для електромобілів, а також відкриту програмну платформу, яка покликана допомогти виробникам електрокарів швидше виводити свої моделі на ринок

Заснована колишніми менеджерами BMW AG, Byton (спочатку називалася Future Mobility Corp) з червня налічує близько 1000 співробітників в Китаї і близько 500 осіб в інших країнах, включаючи США. Серед його інвесторів – такі компанії, як китайська державна корпорація FAW Group Corp. і виробник акумуляторів для електромобілів Contemporary Amperex Technology Co. Ltd., яка постачає свою продукцію компанії Tesla.

Byton планує вийти на ринок Північної Америки і Європи приблизно в середині 2020 року, заявив на початку 2019 року колишній генеральний директор і співзасновник компанії Даніель Кірхерт.

Акумулятор кросовера M-Byte можна зарядити до 80% приблизно за 35 хвилин, а максимальна швидкість автомобіля становить 190 км / год. Його пробіг з одного зарядкою складає 550 км.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті