Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Ericsson піде зі Швеції, якщо влада не зніме заборону на Huawei

Ericsson піде зі Швеції, якщо влада не зніме заборону на Huawei

Керівництво Ericsson має власні причини, щоб захищати китайського конкурента

Ericsson піде зі Швеції, якщо влада не зніме заборону на Huawei
фото www.flickr.com/photos/133825397@N08/33654790265

Гендиректор виробника телекомунікаційного устаткування Ericsson Борьє Екхольм заявив, що Ericsson може піти зі Швеції, якщо «заборона на обладнання Huawei дійсно буде діяти».

Як повідомляє HuaweiCentral, Екхольм вимагає від міністра торгівлі Анни Халлберг скасувати заборону на використання обладнання китайських компаній Huawei і ZTE для побудови мереж зв'язку п'ятого покоління (5G) на території країни.

Джерела видання зазначають, що у Екхольма є на те свої причини. Наразі Ericsson добре себе почуває на ринку мобільного зв'язку в Китаї, займаючи майже половину ринку. Що стосується фіксованих мереж, частка ринку компанії становить близько 10% відсотків. Заборона Huawei в Швеції може привести до того, що обладнання Ericsson заборонять в Китаї.

Своєю чергою Халлберг заявила, що уряд Швеції не може зняти заборону з Huawei, тому що рішення прийнято за рекомендацією відділу безпеки секретарем Адміністрації пошти та телекомунікацій.

Ericsson і три великих оператори вже подали позов проти заборони обладнання Huawei.

Нагадаємо: у жовтні минулого року шведські регулятори заборонили використання телекомунікаційного обладнання китайських компаній Huawei й ZTE у своїй мережі 5G.

Як повідомлялось, нещодавно стало відомо, що влада США готова надати Україні фінансову допомогу, щоб покрити різницю у ціні на обладнання 5G між китайською компанією Huawei та іншими надавачами телекомунікаційних послуг. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті