Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Ще одна країна відмовилась від Huawei та ZTE у розгортанні 5G

Ще одна країна відмовилась від Huawei та ZTE у розгортанні 5G

Швеція дослухалась до США

Ще одна країна відмовилась від Huawei та ZTE у розгортанні 5G
фото www.flickr.com/photos/ceomagazynpolska/46546488852

Шведські регулятори заборонили використання телекомунікаційного обладнання китайських компаній Huawei й ZTE у своїй мережі 5G перед проведенням аукціону з продажу спектра, запланованого на наступний місяць.

Як повідомляє Reuters, європейські уряди переглядають роль китайських компаній в побудові своїх мереж після тиску з боку США. Сполучені Штати наполягають на тому, що компанії з КНР несуть загрозу національній безпеці інших країн, оскільки вони змушені допомагати китайській владі у зборі розвідувальної інформації.

Регулятори заявили, що компанії, які беруть участь в аукціоні, повинні видалити устаткування Huawei й ZTE з існуючих «центральних функцій» станом на 1 січня 2025 року. Регулюючий орган визначив «центральні функції» як обладнання, що використовується для побудови мережі радіодоступу, мережі передачі, базової мережі та обслуговування мережі.

Заборона, скоріше за все, зіграє на руку конкуруючим виробникам телекомунікаційного устаткування Ericsson і Nokia.

Нагадаємо: у липні Великобританія наказала повністю видалити устаткування Huawei з британської мережі 5G до 2027 року, ставши однією з перших європейських країн, які зробили це.

Раніше цього місяця стало відомо, що Бельгія також відмовилась від Huawei на тлі тиску з боку США та обрала Nokia для розгортання мереж 5G.

Між тим, Японія повідомила США, що наразі Токіо не буде приєднуватись до плану Вашингтона щодо позбавлення китайських компаній доступу до телекомунікаційних мереж.

Як повідомлялось, з огляду на те, що США тиснуть на смартфонний та телекомбізнес Huawei, компанія націлилась на авторинок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті