Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Під час заворушень на території Капітолію загинуло четверо людей, ще 52 було арештовано

Під час заворушень на території Капітолію загинуло четверо людей, ще 52 було арештовано

Конгрес США відновив засідання після заворушень

Під час заворушень на території Капітолію загинуло четверо людей, ще 52 було арештовано
фото: Tasos Katopodis/Getty Images

Під час заворушень на території Капітолію США загинуло четверо людей. 52 людини було арештовано. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяву керівника Департаменту поліції столиці Роберта Дж. Конті.

Одна людина загинула від вогнепального поранення, ще три, ймовірно, від отриманих травм.

Після заворушень члени Палати представників та Сенату повернулися до обговорення питань, пов'язаних із затвердженням результатів виборів президента США. Про це повідомляє CNN.

«Законодавці відновили дебати стосовно заперечень до голосування колегії виборників у Арізоні, повернувшись на той етап, на якому вони перебували перед вимушеною перервою», – зазначає CNN.

Республіканський сенатор Келлі Леффлер засвідчив, що Колегія виборників голосує за обраного президента Байдена, попри те, що раніше планувалося висловити заперечення проти офіційної перемоги Байдена.

Нагадаємо: 6 січня члени Сенату і Палати представників зібралися в Капітолії, щоб затвердити перемогу на виборах США демократа Джо Байдена. У цей час у місті почався марш прихильників чинного президента Дональда Трампа. На мітингу виступив і сам Трамп – сказав, що «ніколи не визнає свою поразку і не здасться». Після цього прихильники Трампа штурмували будівлю Капітолія та увірвалися всередину, почалася стрілянина.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті