Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Акції невеликої компанії злетіли через твіт Ілона Маска

Акції невеликої компанії злетіли через твіт Ілона Маска

Він закликав користуватися месенджером з підвищеним рівнем захищеності

Акції невеликої компанії злетіли через твіт Ілона Маска
фото pixabay.com

На тлі новин про зміни в політиці конфіденційності WhatsApp засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск порадив читачам свого Twitter перейти на захищений месенджер Signal. Інвестори кинулися скуповувати цінні папери сервісу, але переплутали його з маленькою компанією зі схожою назвою – Signal Advance. В результаті акції компанії злетіли на 1100%, пише The Bell з посиланням на CNBC.

«Користуйтеся Signal», – йдеться у твіті Маска, опублікованому в четвер, 7 січня, який його підписники сприйняли неоднозначно. Маск мав на увазі додаток для зашифрованого спілкування.

Однак деякі інвестори переплутали месенджер, який не торгується на біржі і працює як некомерційна організація, з маловідомою компанією Signal Advance, що торгується на позабіржовому ринку. За даними видання, акції Signal Advance виросли на 527% у четвер, 7 січня, і ще на 91% в п'ятницю, 8 січня. Ціна за один папір піднялася з 60 центів до $7,19.

На зліт капіталізації компанії звернули увагу і в самому месенджері Signal. «Чи не це мають на увазі біржові аналітики, коли говорять, що ринок подає суперечливі Signals? – написали представники месенджера. – Ясно, що люди хочуть інвестувати в рекордне зростання Signal, але це не ми. Ми – некомерційна організація, яка задовольняє вимоги розділу 501 (с) (3) Податкового кодексу, і наша єдина інвестиція – у вашу конфіденційність».

Випадки помилкового інвестування траплялися й раніше. У квітні 2019 року китайська компанія Zoom Technologies під тікером ZOOM ускладнила успішне IPO сервісу для відеоконференцій Zoom Video Communications з тікером ZM. Інвестори переплутали назви акцій, в результаті чого Zoom Technologies за дві години торгів іншої компанії підскочила більш ніж на 80%. В той день цінні папери Zoom Video Communications подорожчали всього на 10%.

Нагадаємо, Павло Дуров повідомив про масовий перехід користувачів WhatsApp в Telegram.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті