Китай повідомив про найбільшу кількість нових випадків COVID-19 за добу за останні п'ять місяців

Китай повідомив про найбільшу кількість нових випадків COVID-19 за добу за останні п'ять місяців

Епіцентр нового спалаху – провінція Хебей – відсьогодні закритий на карантин

Китай повідомив про найбільшу кількість нових випадків COVID-19 за добу за останні п'ять місяців
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/49498981863

У материковому Китаї спостерігається найбільше щоденне зростання випадків COVID-19 за більш ніж п'ять місяців. Про це заявило в понеділок, 11 січня, Національне управління охорони здоров'я країни, передає Reuters.

Провінція Хебей відсьогодні закрита на карантин після повідомлення про нові інфекції. Національна комісія охорони здоров'я (NHC) повідомила, що на Хебей доводиться 82 з 85 нових випадків COVID-19. Про два випадки повідомила провінція Ляолін, ще один був зафіксований в Пекіні. В країні також було зареєстровано 18 нових випадків завезених з-за кордону.

Загальна кількість нових випадків COVID-19 склала 103, що є найвищим показником з моменту реєстрації 127 випадків 30 липня.

Як відомо, Китай обвинувачують в первісному приховуванні спалаху, який вперше виник в місті Ухань наприкінці 2019 року, що, за словами критиків, і дозволило COVID-19 поширитися по всьому світу.

Шицзячжуан, столиця провінції Хебей і епіцентр нового спалаху в провінції, заблокований. Людям і транспортним засобам заборонено виїжджати з Шицзячжуана, також зупинено громадський транспорт в місті.

У повідомленні говориться, що кожна сім'я в окрузі може дозволити одній людині виходити з дому один раз в три дні, щоб купити предмети першої необхідності.

Загальна кількість інфікованих на материковому Китаї на сьогодні становить 87 536 осіб, число загиблих не змінилося – 4634 людини.

Нагадаємо: напередодні Кіпр вирішив повернутись до жорсткого локдауну до кінця місяця, включно з обмеженнями на пересування і закриттям шкіл для обмеження поширення коронавірусу. Людям дозволяється виходити на вулицю тільки двічі в день при наявності дозволу. Школи – за винятком дитячих садків, дошкільних установ та шкіл, які обслуговують учнів з особливими потребами – закриті, а навчання переведено в онлайн. Перукарні та салони краси, театри, кінотеатри, торгові центри, тренажерні зали, нічні клуби, ресторани і дитячі майданчики також закриті. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло