США ввели мита на товари з Франції та Німеччини

США ввели мита на товари з Франції та Німеччини

Через тривалий конфлікт навколо субсидій Airbus Вашингтон підвищив мита на запчастини для авіапромисловості, вина і бренді з Німеччини і Франції

США ввели мита на товари з Франції та Німеччини
фото www.flickr.com/photos/telstar/1485217237

Уряд США заявив, що почне стягувати нові мита на запчастини для літаків і іншу продукцію з Франції і Німеччини з вівторка, 12 січня, після нездатності вирішити 16-річну суперечку з Європейським союзом про субсидії на літаки.

Як повідомляє Reuters, обсяг зборів при імпорті авіакомпонентів в США виросте на 15%, мита на певні сорти вин збільшаться на 25%.

Первісний вплив може бути незначним, оскільки аерокосмічні компанії зазвичай закуповують великі компоненти, такі як крила і фюзеляжі, завчасно, щоб забезпечити безперебійний виробничий потік.

На літаки вже були поширені мита США, але додавання компонентів закрило лазівку, яка дозволила літакам Airbus, зібраним в Mobile (завод Airbus в Алабамі), продаватися в Сполучених Штатах без мит. Якщо проблема не буде вирішена швидко, ці літаки, імовірно, будуть неконкурентоспроможними на ринку США.

Деякий алкоголь з Франції, Німеччини, Іспанії та Великобританії вже обкладався митами, але тепер це стосується нових сортів. Федерація експортерів вина Франції назвала це ударом «кувалдою».

Переговори між Вашингтоном і Брюсселем про припинення війни зайшли в глухий кут в останні тижні правління адміністрації Трампа, повідомило одне з джерел агентства. Вашингтон також наполягав на досягненні окремого рішення з Великобританією, яка має частку в Airbus, але вийшла з ЄС.

Свою чергою Брюссель заявив, що буде прагнути до якнайшвидшого вирішення питання з обраним президентом США Джо Байденом, який вступає на посаду 20 січня. Команда Байдена поки не дала ніяких коментарів з питання мит.

Нагадаємо: про наміри ввести мита США оголосили наприкінці 2020 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло