Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Parler подав до суду на Amazon після припинення хостингу

Parler подав до суду на Amazon після припинення хостингу

Соцмережа обвинуватила компанію Безоса в подвійних стандартах

Parler подав до суду на Amazon після припинення хостингу
фото www.flickr.com/photos/digpunews/50824363881

Соціальна мережа Parler, яку використовують деякі прихильники президента США Дональда Трампа, подала в суд на Amazon після того, як компанія Джеффа Безоса вирішила припинити розміщувати її веб-контент.

Як пише New York Daily News, Amazon стверджує, що Parler порушила права сервісів Amazon Web Services (AWS) і не змогла впоратися зі зростаючим насильством.

У позові, поданому в федеральний суд Сіетла, Parler стверджує, що AWS видалила компанію з хмарних серверів з політичних і антиконкурентних причин. Консервативна соціальна мережа, заснована в 2018 році, набула популярності серед прихильників президента Трампа після президентських виборів у листопаді.

У своїй скарзі Parler також звинуватила Amazon в застосуванні подвійних стандартів в порівнянні з іншими платформами, зазначивши, що Twitter нещодавно підписав з компанією багаторічну угоду про веб-хостинг.

Тим часом Amazon.com оголосила, що працює над видаленням деяких продуктів, пов'язаних з QAnon, зі свого інтернет-магазину, пославшись на політику, яка забороняє неприпустимий контент.

Нагадаємо:  Apple прибрала додаток соціальної мережі Parler з App Store на тлі кривавих заворушень у Вашингтоні. 

«Ми завжди підтримували представлення різноманітних точок зору в App Store, однак на платформі не місце погрозам насильством та незаконній діяльності. Parler не вжив достатніх заходів для припинення поширення погроз безпеці людей. Parler не буде в App Store, поки вони не вирішать цих проблем», – йдеться заяві техногіганта.

Google прибрала цей додаток з Google Play 8 січня.

Як повідомлялось, загалом більше десятка компаній ввели безпрецедентні обмеження або повністю заборонили нинішньому главі Білого дому користуватися їхніми послугами, а в деяких випадках також і деяким з його соратників і прихильників

Після штурму Капітолію соцмережа Twitter заблокувала понад 70 000 акаунтів за поширення теорії змови QAnon.

QAnon – поширена в США теорія змови, згідно з якою президент США Дональд Трамп протистоїть гігантській міжнародній схему сексуальної експлуатації маленьких дітей, в яку нібито залучені лідери Демократичної партії США та багато американських знаменитостей, які поклоняються сатані.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті