Українську делегацію в ПАРЄ замість Ясько очолить Марія Мезенцева

Українську делегацію в ПАРЄ замість Ясько очолить Марія Мезенцева

Ясько заявила про корупцію та схиляння перед РФ

Українську делегацію в ПАРЄ замість Ясько очолить Марія Мезенцева
фото: facebook.com/yevheniya.khudzik

Єлизавету Ясько зняли з посади Голови української делегації в Парламентській асамблеї Європи (ПАРЄ). Замість Ясько («Слуга народу») делегацію очолить Марія Мезенцева (також представниця «Слуги народу»). Про це Ясько повідомила на своїй сторінці у фейсбуці.

Депутатка, коментуючи зміну голови делегації, зазначила, що її «зняли з посади» та що причиною цього стали «серйозні розбіжності» з колегами.

«У мене виникли серйозні розбіжності з деякими колегами зі «Слуги народу», які прониклися цінностями й діють методами, що є несумісним з моїми ідеалами й переконаннями. Корупція та девальвація совісті стали нормою життя деяких моїх колег по фракції. До цього додалося відверте схиляння перед російським порядком денним країни-агресора. Раніше мені наполегливо радили переглянути свою думку щодо принципових для України питань та інакше голосувати в ПАРЄ. Я завжди відмовлялась, і ось вам відповідь», – заявила вона.

Ясько додала, що залишиться членом делегації, членом комітету з політичних питань і демократії ПАРЄ та політгрупи «Європейська народна партія».

Нардеп Олексій Гончаренко («Європейська солідарність») у своєму телеграм-каналі повідомив, що за Марію Мезенцеву проголосували 10 членів делегації від «Слуги народу», обидва представники «Опозиційної партії – За Життя» та представник «За Майбутнє».

Представники «Європейської солідарності», «Голосу», «Батьківщини» та деякі від «Слуги народу» не підтримали рішення.

Заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук на своїй сторінці у фейсбуці заявила:

«Ми колективно вирішили, що реалізувати цю нову стратегію ми делегацією доручимо Марії Мєзєнцевій, як людині, яку вже добре знають і в ПАРЄ, і в інших делегаціях та дипломатичних колах, з якими вона активно взаємодіяла ще до Парламенту, займаючись міжнародною діяльністю»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті