Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Компанія Mimecast заявила, що хакери зламали її продукти, щоб шпигувати за клієнтами

Компанія Mimecast заявила, що хакери зламали її продукти, щоб шпигувати за клієнтами

Цей злам могла здійснити та ж група хакерів, яка організувала атаку на урядові установи в США

Компанія Mimecast заявила, що хакери зламали її продукти, щоб шпигувати за клієнтами
фото Shutterstock

Компанія Mimecast, що постачає послуги для безпеки електронної пошти, заявила у вівторок, що хакери зламали її продукти, щоб шпигувати за клієнтами компанії, передає Reuters.

Три слідчих з кібербезпеки на умовах анонімності повідомили, що хакери, які зламали Mimecast, були тією ж групою, яка зламала американського виробника програмного забезпечення SolarWinds і після цього організувала масштабну кібератаку на багато важливих урядових установ США.

Mimecast повідомила, що її попередили про атаку слідчі Microsoft, і що зловмисники скористалися з'єднаннями між її продуктами і хмарними сервісами Microsoft.

Компанія заявила, що постраждали близько 10% з більш ніж 36000 клієнтів Mimecast.

У прес-службі Mimecast запевнили, що розслідування цього інциденту триває.

Mimecast надає ряд продуктів для забезпечення безпеки електронної пошти, таких як системи для блокування шкідливих веб-посилань, спроб фішингу та використання зловмисниками підроблених посвідчень особи, щоб обманом змусити жертв розкрити свою конфіденційну інформацію.

Злом SolarWinds був розкритий в минулому місяці і є однією з найбільш амбітних кампаній кібершпіонажу з коли-небудь розкритих. Спецслужби США звинуватили Росію, яка неодноразово відкидала звинувачення.

Злам хакерами компанії SolarWinds було розкрито в минулому місяці, це одна з наймасштабніших кампаній кібершпіонажу в історії. В організації атаки на урядові установи США багато фахівців підозрюють хакерську групу Cozy Bear, пов'язану з російським урядом.

Нагадаємо, Microsoft заявила, що хакери, які стоять за атакою на десятки урядових відомств і приватних компаній у США, проникли в її системи набагато глибше, ніж передбачалося раніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті