Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Два великих банки, наближених до Трампа, розірвали з ним відносини

Два великих банки, наближених до Трампа, розірвали з ним відносини

Причиною стали нещодавні політичні події, пов’язані зі штурмом Капітолію

Два великих банки, наближених до Трампа, розірвали з ним відносини
фото Shutterstock

Дональд Трамп продовжує втрачати фінансову підтримку: два великих банки, які обслуговували його сім'ю і бізнес роками, оголосили, що більше не будуть вести справи з американським президентом.

Deutsche Bank вирішив утриматися від будь-яких подальших ділових відносин з Трампом і його компанією, сказало джерело Bloomberg, на яке посилається The Bell.

Трамп все ще винен франкфуртському банку понад $300 млн, а в грудні пішла у відставку Розмарі Враблік – керуючий капіталом Трампа в Deutsche Bank, нагадує агентство.

Також нью-йоркський Signature Bank, який давно обслуговує сім'ю Трампа, розриває будь-які ділові зв'язки з ним. Банк закриває два особистих рахунки президента, на яких Трамп тримав близько $5,3 млн, повідомив представник компанії.

Банк також зробив офіційну заяву, в якій закликав до відставки Трампа «в інтересах країни і її народу».

Signature Bank був одним з головних банків для Трампа і його найближчого оточення – доньки Іванки Трамп, її чоловіка Джареда Кушнера і адвоката президента Майкла Коена. У 2011 році банк навіть призначав Іванку Трамп одним з радників керівництва.

Після захоплення Конгресу 6 січня прихильниками Трампа мінімум два найбільші банки США JPMorgan Chase і Citigroup зупинили обробку внесків в організовані ними комітети політичної дії. Прихильників Трампа і самого президента відрізають від соціальних мереж, платіжний сервіс Stripe перестав обробляти перекази його виборчої кампанії.

Нагадаємо, особисті банкіри Трампа в Deutsche Bank подали у відставку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті