Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
В якому МФО простіше взяти позику онлайн?
Реклама

В якому МФО простіше взяти позику онлайн?

 

Этот материал также доступен на русском
В якому МФО простіше взяти позику онлайн?

Реклама навчила нас, що найважливіше приховане за дрібним шрифтом, зносками, зірочками. Важливо звертати увагу на деталі, а не тільки на яскраву вивіску. Причому це стосується всього – від продуктів харчування до фінустанов. Взяти позику онлайн на картку можна в більш ніж 300 МФО. Головне – вибрати компанію, де це можна зробити простіше і швидше.

МФО в Україні: чи є перспективи?

У 2020 році в Україні налічувалося понад 300 мікрофінансових організацій, які видавали «гроші до зарплати». У тому ж році вони придбали новий статус: тепер це повноправні гравці кредитного ринку. Діяльність організацій контролюється Нацбанком України, а інформація про ліцензії є у ​​відкритому доступі – без неї компанія не може видавати фінансову допомогу.

Збільшується і кількість людей, які звертаються до МФО, причому не тільки в Україні, а й в усьому світі. Це позитивна тенденція: в часи нестабільності, особливо на тлі пандемії, криз складно вижити на одну зарплату.

Взяти позику на карту онлайн можна, щоб закрити термінові потреби або зробити вигідну покупку, на яку не вистачає грошей. Все дуже просто. Ксенія Полторацька, кредитний експерт компанії MyCredit, розповідає: «Кредитування на https://mycredit.ua/ відрізняється від банківського спрощеною процедурою оформлення і лояльними вимогами до позичальників. Все, що потрібно – паспорт, ІПН, банківська карта і 15 вільних хвилин. Не треба нікуди їхати, витрачати час на черги та збирання паперів: процедура проходить онлайн, гроші надходять на картку відразу після схвалення заявки».

Де легше за все оформити мікропозику?

Клієнт, який хоче отримати позику на короткий термін, може вибрати серед понад 300 організацій. Для зручності Finance.ua склав рейтинг компаній, проаналізувавши безліч параметрів. Перше місце займає MyCredit, що надає фінансову допомогу на вигідних умовах. Щоб зрозуміти, де найпростіше оформити позику на карту онлайн, зверніть увагу на декілька параметрів:

  • Зручний сайт, де інтуїтивно зрозуміло, куди натиснути, як вибрати суму і термін, заповнити анкету. У МайКредіт кредитний калькулятор знаходиться на головній сторінці. Користуватися ним просто: пересуваючи повзунок, ви міняєте параметри позики.
  • Наявність мобільного додатка. У клієнта не завжди є доступ до комп'ютера, а через смартфон отримати позику на карту можна в магазині, на вулиці, в метро.
  • Зрозуміла інформація, яку не потрібно шукати в «надрах» сайту. Якщо щось залишилося незрозумілим, зверніться в службу підтримки по телефону або в месенджері.
  • Робота з широким колом клієнтів. МФО співпрацюють з працюючими неофіційно, пенсіонерами, студентами, жінками в декреті, пропонуючи гроші до зарплати, виплат, пенсії.

Якщо у вас були прострочення, найпростіше отримати позику в МФО, де гарантують високий відсоток схвалення. MyCredit приймає позитивні рішення в 4 з 5 випадків. Звичайно, прострочення повинні бути погашені, інакше ризик отримати відмову високий. Якщо є розуміння, що сума для повного погашення з'явиться нескоро, можна розглянути варіант довгострокового кредиту: сума розбивається на 4 однакових платежі, які потрібно вносити кожні 14 днів. Така послуга не дозволить вийти на прострочення.

Швидкий займ в https://mycredit.ua/ онлайн на карту – це просто і швидко. Заповнення заявки займає всього 15 хвилин, отримати позику можуть всі громадяни України віком від 18 до 70 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті