Цього року ФДМУ очікує на приватизацію 53 об’єктів

Цього року ФДМУ очікує на приватизацію 53 об’єктів

Проте, закон щодо дозволу великої приватизації досі чекає на розгляд у Раді

Цього року ФДМУ очікує на приватизацію 53 об’єктів
Фото: прес-служба ФДМУ

У календарі приватизації Фонду держмайна на 2021 рік зазначено 53 об’єкти великої та малої приватизації. Проте, закон щодо дозволу великої приватизації досі чекає на розгляд у Раді. Про це розповів голова Фонду Дмитро Сенниченко під час дискусії Міжнародної ради палат і бізнес-асоціацій.

Сенниченко розповів, що першим об’єктом великої приватизації з моменту продажу «Криворіжсталі» у 2005 році може стати «ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

У Фонді очікують, що аукціон може відбутись вже наприкінці першого кварталу – початку другого.

Також у планах великої приватизації на 2021 рік – 6 обленерго та ПАТ «Одеський припортовий завод».
Сенниченко очікує, що впродовж наступного місяця відбудеться голосування щодо закону у Верховній Раді і Фонд зможе розпочати процеси приватизації великих об’єктів.

На запитання щодо того, наскільки він впевнений у підтримці дозволу аукціонів депутатами, Сенниченко зазначив, що більшість депутатів розуміє, що «приватизація є джерелом для нових інвестицій, додаткових робочих місць та бази оподаткування».

Раніше Mind розповідав, чий досвід приватизації буде корисним для України та які країни вдало впоралися з тягарем держвласності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло