Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Forbes пригрозив тим компаніям, які візьмуть на роботу людей з команди Трампа

Forbes пригрозив тим компаніям, які візьмуть на роботу людей з команди Трампа

Видання заявило, що вважатиме дані таких компаній неправдивими

Forbes пригрозив тим компаніям, які візьмуть на роботу людей з команди Трампа
фото @FabianoCaruana

Журнал Forbes буде вважати брехнею дані тих компаній, які наймуть співробітників адміністрації чинного президента США Дональда Трампа. Про це в своїй статті заявив головний редактор видання Рендалл Лейн, передає РБК.

За його словами, «розплата за правду» почнеться з прес-секретарів Білого дому – людей, яким «народ платить за інформування». Всі ті, хто працював при Трампі, – Шон Спайсер, екс-радниця президента Келліенн Конуей, яка підтримала Спайсера, Сара Хакабі Сандерс, Стефані Грішем і Кейлі Макінані – обманювали з метою його захисту, заявив Лейн.

Однак якщо в минулому деякі секретарі Білого дому покинули пост з незаплямованою репутацією і «заробили мільйони, застосувавши свої навички і довіру в діловій Америці», тепер такого допустити не можна, продовжив головний редактор Forbes.

«Брехуни Трампа не заслуговують такого ж «золотого парашута». Нехай діловий світ знає: найміть будь-якого з «казкарів» Трампа, і Forbes буде вважати все, про що говорить ваша компанія, брехнею», – заявив Лейн.

«Хочете добитися, щоб найбільший в світі бренд серед ділових ЗМІ звернувся до вас як до потенційного джерела дезінформації? Тоді наймайте», – підсумував головний редактор американського Forbes.

6 січня прихильники Трампа зірвали засідання в Капітолії. Вони прорвали поліцейське оточення і штурмували будівлю. Витіснити їх з Капітолію вдалося лише через кілька годин. В ході зіткнень силовиків і протестуючих загинули п'ятеро людей.

Штурм Капітолію викликав різку критику в політичних колах США. У Конгресі виступили за імпічмент Трампа. Для усунення президента там запропонували два шляхи. Перший – застосування 25-ї поправки до Конституції США. Вона передбачає автоматичну передачу влади віце-президенту, якщо він і більша частина президентської адміністрації оголосять про недієздатність президента. Другий шлях – це застосування третього розділу 14-ї поправки до Конституції США, яка забороняє особі, що брала участь «у повстанні або заколоті», займати будь-яку посаду в США.

13 січня віце-президент Майк Пенс відмовився від пропозиції конгресу застосувати 25-ту поправку. Тепер конгрес піде по другому шляху і буде голосувати за резолюцію, що передбачає імпічмент через «підбурювання до заколоту».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті