Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Китай прозвітував про першу смерть від COVID-19 за понад пів року

Китай прозвітував про першу смерть від COVID-19 за понад пів року

Це співпало з приїздом експертів ВООЗ до країни для розслідування походження вірусу

Китай прозвітував про першу смерть від COVID-19 за понад пів року
фото foter.com

Материковий Китай в четвер,14 січня, повідомив про першу нову смерть від COVID-19 з травня. За даними місцевих ЗМІ, жінка в провінції Хебей померла напередодні вдень, зазначивши, що її хвороба протікала у важкій формі і у неї вже були проблеми зі здоров'ям

Як повідомляє CNBC, провінція поблизу Пекіну на початку цього місяця почала повідомляти про швидке зростання випадків коронавірусу. Влада негайно заблокувала Шицзячжуан і інші частини провінції Хебей, щоб запобігти поширенню хвороби.

В Хебей за минулу добу було виявлено 81 новий випадок COVID-19, найпівнічніша провінція Хейлунцзян повідомила про 43 нових підтверджених випадків.

За повідомленнями державних ЗМІ, в четвер в Ухань прибула група з Всесвітньої організації охорони здоров'я, щоб разом з китайськими вченими розслідувати походження вірусу. Китайський уряд виступає проти припущень, що COVID-19 прийшов з Китаю.

Нагадаємо: в грудні ВООЗ оголосила про наміри відправити групу дослідників до китайського міста Ухань для з'ясування походження COVID-19.

До цього телеканал CNN повідомив, що влада провінції Хубей, з якої, як вважається, почав поширюватися коронавірус COVID-19, значно занижувала реальні цифри стосовно хворих і померлих, а також здійснювала помилкові рішення.

Між тим на початку цього року в МЗС Китаю озвучили нову версію походження нового коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті