Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Білий дім передумав вносити в чорний список Alibaba, Tencent і Baidu

Білий дім передумав вносити в чорний список Alibaba, Tencent і Baidu

Однак США мають намір внести до переліку ще дев'ять китайських організацій

Білий дім передумав вносити в чорний список Alibaba, Tencent і Baidu
фото foter.com

Адміністрація Трампа відмовилася від планів внести до «чорного списку» технологічних гігантів Alibaba, Tencent і Baidu, які, на думку американської влади, працюють на збройні сили Китаю або підконтрольні їм. Як повідомили Reuters чотири джерела, це рішення стане короткою відстрочкою для провідних корпорацій Пекіна на тлі повсюдних репресій з боку Вашингтона.

Між тим один зі співрозмовників агентства зазначив, що цього тижня Сполучені Штати планують включити в список ще дев'ять китайських організацій.

До цього гігант е-комерції Alibaba, «пошуковик» Baidu і лідер відеоігор Tencent, що володіє додатком для обміну повідомленнями WeChat, потрапили до короткого списку, який повинен був бути доданий в каталог китайських військових компаній, які мали підпадати під нову заборону на інвестиції в США.

Однак міністр фінансів Стівен Мнучін, який, як багато хто вважає, займає більш м'яку позицію стосовно Китаю, відступив, заморозивши ці плани.

Агентство зазначає, що це раптове рішення викликає різке полегшення глибоких розбіжностей всередині адміністрації Трампа з приводу політики щодо Китаю, навіть попри те, що Трамп намагається змусити обраного президента Джо Байдена зайняти агресивну позицію щодо другої за величиною економіки світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті