Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Ільдар Салєєв призначений генеральним директором «ДТЕК Енерго»

Ільдар Салєєв призначений генеральним директором «ДТЕК Енерго»

Його попередник призначений виконавчим директором «ДТЕК»

Ільдар Салєєв призначений генеральним директором «ДТЕК Енерго»
фото: energo.dtek.com

З 12 січня 2021 року Ільдар Салєєв призначений на пост генерального директора «ДТЕК Енерго». Дмитро Сахарук, який раніше очолював компанію, призначений виконавчим директором «ДТЕК». Про це повідомляється у пресрелізі компанії. 

«Перед новим керівником «ДТЕК Енерго» стоїть непросте завдання: підготувати ТЕС до переходу на новий режим роботи в об'єднаній енергосистемі України, бути активним учасником ринку допоміжних послуг та знайти точки росту через апробацію нових технологій», – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Ільдар Салєєв почав свою кар'єру в 2006 році у «ДТЕК» як керівник напрямку інвестиційної діяльності у вугільні підприємства.

У 2010 році перейшов в Corum Group, де при його участі проведена інтеграція розрізнених підприємств в єдиний бізнес, створений R&D центр, розроблені інноваційні продукти і виведена компанія на нові ринки.

З 2015 року продовжив роботу в групі Метінвест Холдинг на посаді керівника напрямку закупівель по операційній діяльності.

У серпні 2018 Ільдар Салєєв очолив ПРАТ «ДМЗ» («Донецьксталь») і вивів підприємство за підсумками 2019 року у лідери з поставок концентрату коксівного вугілля в Україні. З жовтня 2020 приєднався до команди «ДТЕК Енерго» в якості операційного директора.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті