Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Huawei переключилася на «розумні дороги» і почала розробку датчиків для світлофорів і камер

Huawei переключилася на «розумні дороги» і почала розробку датчиків для світлофорів і камер

Проект тестують на «розумній» дорозі в Китаї

Huawei переключилася на «розумні дороги» і почала розробку датчиків для світлофорів і камер
фото DR

Зіткнувшись з проблемами на ринку смартфонів у США Huawei почала розробляти датчики для «розумної» інфраструктури для безпілотних автомобілів, пише Bloomberg, на яке посилається vc.ru.

Датчики планують вмонтувати в світлофори, вуличні знаки, камери та інше. Проект вже тестують на полігоні в Китаї.

Датчики, вбудовані в пристрої, будуть відправляти інформацію про стан дороги автомобілю. Тестовий автобус X-Bus може робити запити – наприклад, запитати, де світлофор, пише видання. Хоча автобус значною мірою автономний, за кермом сидить водій, який при необхідності готовий взяти на себе управління.

За словами президента підрозділу інформаційних і комунікаційних технологій Huawei Цзян Ванчен, тільки автомобілів недостатньо, щоб перейти до безпілотного водіння. «Єдине рішення – отримати більше інформації з доріг», – заявив він.

Згідно з китайським дорожнім планом, до 2025 року продажі «розумних» автомобілів з деяким ступенем автоматизації повинні досягти понад 50% від загального обсягу продажів. У плані також наголошувалося на необхідності в інфраструктурі, що дозволяє транспортним засобам підключатися до інтернету і один до одного, пише Bloomberg.

Huawei зіткнулася з проблемами на ринку смартфонів в 2019 році: компанія потрапила в чорний список влади США через загрозу національній безпеці. Американські компанії не можуть використовувати обладнання Huawei, а китайському виробнику телефонів не можна купувати будь-які необхідні деталі без попереднього схвалення Білого дому.

Нагадаємо, Apple та Hyundai планують спільно випускати безпілотні електрокари.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті