Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Samsung представила Bluetooth-брелок для пошуку загублених речей (ВІДЕО)

Samsung представила Bluetooth-брелок для пошуку загублених речей (ВІДЕО)

Компанія Apple кілька років працювала над таким же продуктом

Samsung представила Bluetooth-брелок для пошуку загублених речей (ВІДЕО)
фото The Verge

Samsung представила Bluetooth-локатори Galaxy SmartTag, які дозволяють легко відстежувати місце розташування речей і тварин. Пристрій можна покласти в гаманець, сумку, прикріпити до велосипеда або тварини, щоб в разі чого легко знайти її за геолокацією, пише TJournal.

SmartTag працює через сервіс Samsung SmartThings Find, який дозволяє відстежувати в тому числі і пристрої Galaxy на зразок смартфонів, планшетів і навушників, навіть якщо вони відключені від мережі. SmartTag здатний працювати автономно навіть без смартфона поруч – він відправляє сигнали по протоколу Bluetooth Low Energy пристроям Galaxy, які є поруч. Наприклад, якщо повз вкрадену сумку пройде людина зі смартфоном Samsung, сигнал про місцезнаходження відправиться власнику речі.

За допомогою брелока також можна знаходити смартфон Galaxy S21 всередині дому. Для цього достатньо двічі натиснути на кнопку на пристрої – він відправить на телефон звуковий сигнал, а одноразове натискання можна налаштувати під себе, наприклад, налаштувавши вмикання світла або телевізора при вході в оселю.

SmartTag буде працювати на всіх смартфонах і планшетах Galaxy під управлінням Android 8 або новіших, а також Galaxy Watch під керуванням Tizen 5.5 або новіших.

Вартість пристроїв у США складе $29 доларів, ціни і дата старту продажів SmartTag поки невідомі.

В Samsung також пообіцяли випустити Tag+ пізніше в 2021 році. Відмінною особливістю брелка буде підтримка роботи в Ultra-Wideband-діапазоні – це дозволить знаходити речі всередині приміщення за допомогою доповненої реальності, просто наводячи на предмет смартфон із увімкненою камерою.

Як мінімум з 2019 року журналісти чекають, що брелки для пошуку загублених речей представить Apple. Ще в 2019 році згадки про AirTags виявили в iOS 13, відтоді в ЗМІ періодично з'являються нові чутки про запуск пристроїв.

Як повідомлялося, Samsung представила нову лінійку флагманських смартфонів Galaxy S21.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті