Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Датчики Tesla виявили на цвинтарі невидиму людину

Датчики Tesla виявили на цвинтарі невидиму людину

В соцмережах жартують про нову функцію електромобіля – виявляти привидів

Датчики Tesla виявили на цвинтарі невидиму людину
фото Shutterstock

Користувач Twitter Ovidiu Maciuc опублікував ролик, знятий з електромобіля Tesla в США, коли машина опинилася в середині дня біля невеликого цвинтаря. Датчики машини показали, що поряд з автомобілем по цвинтарі рухається людина. Але в камері смартфона видно, що насправді там нікого немає. При цьому машина продовжувала відстежувати невидимку досить довго, поки він не зник, пише HighTech Plus.

Ролик триває 14 секунд і весь цей час Tesla сигналізує водієві, що поруч із машиною датчики «бачать» щось і розпізнають це як людину, виводячи відповідне попередження на монітор.

Машина до початку зйомки, наскільки можна зрозуміти, рухалася на автопілоті, потім водій пригальмував, намагаючись зрозуміти, чи виявлення невидимої людини – це короткочасний збій електроніки чи ні. Виявилося, що ні – датчики впевнено фіксували людину там, де нікого не було.

Через деякий час об’єкт, що сприймався машиною як людина, зник з радарів.

У Tesla поки що ніяк не прокоментували інцидент.

Користувачі соцмережі в коментарях жартома зазначили, що, очевидно, це нова функція від Ілона Маска, яка дозволяє бачити привидів. Сам Маск, при тому, що Ovidiu Maciuc його затегав, поки що також ніяк не відреагував на дивну поведінку електроніки Tesla.

Як повідомлялося, Panasonic розраховує створити безкобальтову батарею для електромобілів Tesla до 2024 року, що зробить їх значно дешевшими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті