Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
У Криму виставили на продаж винзавод «Коктебель»

У Криму виставили на продаж винзавод «Коктебель»

Початкова ціна – понад 100 млн рублів

У Криму виставили на продаж винзавод «Коктебель»
фото: kafanews.com

Окупаційна влада Криму виставила на аукціон завод марочних вин «Коктебель». Початкова ціна лоту склала понад 100 мільйонів рублів. Про це повідомляє видання «Громадське Телебачення» з посиланням на сайт РФ для розміщення інформації про проведення торгів.

Початкова ціна заводу склала 100,180 мільйонів рублів (38,36 мільйонів гривень). Зокрема на продаж виставили 73 будівлі заводу, включно з цехами та іншою нерухомістю.

Прийом заявок для участі у торгах триватиме до 20 січня, а їх підсумки підбиватимуть вже 26 січня.

Крок аукціону (сума, на яку в ході торгів може знижуватись ціна лоту) склав близько 5 мільйонів рублів (понад 1,9 мільйона гривень).

Нагадаємо: раніше окупаційна влада Криму продала компанії «Південний проєкт», що є «дочкою» банку «Росія», 100% акцій найбільшого в регіоні винзаводу «Массандра». Завод продали за 5,327 мільярда рублів (2,04 мільярда гривень).

Представництво президента України в Автономній Республіці Крим направило в прокуратуру Криму, яка підконтрольна Україні, інформацію про продаж підприємства «Масандра», яке належить українському Міністерству аграрної політики.

МЗС України висловило протест через незаконний продаж винзаводу. Там заявили, що Росія порушує норми міжнародного гуманітарного права, за яким держава-окупант не повинна допустити «приватизації» майна, та назвали продаж «Масандри» злочином.

А міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що проти всіх, хто намагатиметься купити український винзавод, введуть санкції, зокрема на міжнародному рівні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті