Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Шведський суд відхилив апеляцію Huawei щодо виключення компанії з мережі 5G

Шведський суд відхилив апеляцію Huawei щодо виключення компанії з мережі 5G

Наступного тижня в країні відбудеться аукціон з продажу спектра 5G

Шведський суд відхилив апеляцію Huawei щодо виключення компанії з мережі 5G
фото foter.com

Шведський суд в п'ятницю,15 січня, відхилив апеляцію Huawei щодо її виключення з розгортання мережі 5G в країні.

Як повідомляє Reuters, це підготувало ґрунт для проведення аукціону з продажу спектра 5G, наміченого на наступний тиждень, який відбудеться відповідно до плану.

Раніше в цьому місяці китайський телекомунікаційний гігант оскаржив рішення суду, яке дозволило шведському регулятору електрозв'язку PTS відновити аукціони з продажу спектра 5G без зняття заборони на Huawei.

Шведський суд 16 грудня підтримав апеляцію PTS проти постанови про припинення аукціонів, і заявив, що компанія Huawei може оскаржити рішення про її виключення з числа компаній, що беруть участь в розгортанні мереж 5G в цій країні.

Як повідомлялось, на початку січня гендиректор виробника телекомунікаційного устаткування Ericsson Борьє Екхольм заявив, що Ericsson може піти зі Швеції, якщо «заборона на обладнання Huawei дійсно буде діяти». Він звернувся до міністра торгівлі Анни Халлберг із вимогою скасувати заборону на використання обладнання китайських компаній Huawei і ZTE для побудови мереж зв'язку п'ятого покоління (5G) на території країни.

Халлберг заявила, що уряд Швеції не може зняти заборону з Huawei, тому що рішення прийнято за рекомендацією відділу безпеки секретарем Адміністрації пошти та телекомунікацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті