Україна розглядає можливість відновлення виробництва легких вантажних літаків Ан-74

Україна розглядає можливість відновлення виробництва легких вантажних літаків Ан-74

Мінстратегпром і «Укроборонпром» взялися за відбудову виробництва Ан-74 на «Харківському державному авіаційно-виробничому підприємстві»

Україна розглядає можливість відновлення виробництва легких вантажних літаків Ан-74
фото Wikipedia

Державний концерн «Укроборонпром» вивчає можливість відновлення виробництва літаків Ан-74 на ДП «Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство» та включення їх в державне оборонне замовлення.

«За результатами наради було прийнято ряд рішень, які стосуються важливості включення до державного оборонного замовлення постачання літаків Ан-74 в інтересах Збройних Сил України, проведення законодавчих ініціатив щодо покращення фінансового стану ДП «ХДАВП», внесення змін до законодавства України з питань ціноутворення продукції військового призначення та авансування державних контрактів за державним оборонним замовленням», – повідомив віцепрем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський в Facebook.

Ан-74 - легкий транспортний літак з реактивними двигунами, здатний пролетіти 4600 км зі швидкістю 560 км на годину. Перший політ він здійснив у 1979 році.

Всього з 1985 по 2004 рік було побудовано 62 Ан-74.

Україна, яка створила найбільший у світі транспортний літак Ан-225, в останні роки практично припинила виробництво літаків через важку економічну кризу і розриву відносин з Росією, де виготовлялась значна частина компонентів, пише Reuters.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло