Відбулося злиття концернів Fiat Chrysler і PSA: нова компанія має назву Stellantis

Відбулося злиття концернів Fiat Chrysler і PSA: нова компанія має назву Stellantis

Тепер це четверта в світі за розміром автомобільна компанія

Відбулося злиття концернів Fiat Chrysler і PSA: нова компанія має назву Stellantis
@GroupePSA_EN

Договір про злиття французького автовиробника PSA, і американо-італійського автоконцерну Fiat Chrysler набув чинності в суботу, 16 січня, передає Deutsche Welle.

Раніше рішення про злиття автовиробників PSA, якому, крім іншого, належить бренд Opel, і Fiat Chrysler було схвалено абсолютною більшістю голосів акціонерів обох компаній.

Компанія Stellantis, що виникла в результаті злиття, за показниками продажів є четвертим за величиною автовиробником у світі – після Volkswagen, Toyota і General Motors.

Підприємство випускає такі марки, як Peugeot, Citroеn, Opel, Fiat, Chrysler, Jeep і Maserati і є роботодавцем для більш ніж 400 000 співробітників.

Процес оформлення угоди вартістю $52 млрд зайняв більше року. Об'єднані компанії щороку продають близько 8,1 млн автомобілів.

Як повідомила прес-служба компанії PSA Groupe, акції Stellantis почнуть торгуватися на фондових біржах в Парижі та Мілані 18 січня, а на нью-йоркській фондовій біржі – 19 січня.

На чолі Stellantis буде стояти Карлос Таварес, нинішній керівник PSA.

Нагадаємо, Fiat Chrysler та енергогігант Engie домовились про СП з виробництва електрокарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло